Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,0% sub estimat

Fitinguri de otel

Număr anunț
CN1016433
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Furnizor / câștigător
UPRUC CTR SA (CUI 12527609)
Cod CPV
44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.118.145 RON
Valoare atribuită
2.088.702 RON 33,0% sub estimat
Data publicării
04.11.2019 11:43
Anunț de atribuire
CAN1032793
Termen limită
03.12.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 211-518515
Documentație de atribuire
DF1067773

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SARA SRL CUI RO 1152015
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UPRUC CTR SA CUI 12527609

Valoare atribuită

2.088.702 RON

din 3.118.145 RON estimat 33,0%

Adjudecat la 67,0% din estimat · economie 1.029.443 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.