Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul „Imbracaminte asfaltica usoara strada Bistritei, oras Bicaz, judetul Neamt”
- Număr anunț
- SCN1050132
- Autoritate contractantă
- ORASUL BICAZ (CUI 2614392)
- Furnizor / câștigător
- TRUST CCDP SRL (CUI 19014236)
- Cod CPV
- 45233220-7 · Lucrari de imbracare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 859.059 RON
- Valoare atribuită
- 845.895,13 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2019 16:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1025707
- Termen limită
- 10.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058370
Documente
Documentația de atribuire
- 24747_25adda13-d4ec-40cf-8a5d-7470900e5f56.xml.p7s
- CAIET DE SARCINI.PDF.p7s
- draft contract model nou.docx.p7s
- FisaDate_DF1058370.pdf
- liste de cantitati.pdf.p7s
- memorii generale si caiete de sarcini.pdf (1).p7s
- planse 1.pdf.p7s
- planse 2.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE LUCRARI.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRUST CCDP SRL CUI RO 19014236
Valoare atribuită
845.895,13 RON
din 859.059 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 13.163,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.