Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
Furnizare incarcator frontal
- Număr anunț
- SCN1050129
- Autoritate contractantă
- statiunea de cercetare si dezvoltare agricola lovrin (CUI ro9179830)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378.151 RON
- Valoare atribuită
- 370.000 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2019 16:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1024031
- Termen limită
- 19.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058339
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini incarcator frontal ....pdf.p7s
- declaratie director.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058339.pdf
- formulare si modele.pdf.p7s
- model de contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UTIROM INVEST SRL CUI RO 33854107
Valoare atribuită
370.000 RON
din 378.151 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 8.151 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.