Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat
Achizitie aparat ecograf
- Număr anunț
- SCN1050092
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 192.560 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2019 12:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1022817
- Termen limită
- 26.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058186
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini ecograf.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii ecograf - trebuie personalizate.doc.p7s
- FisaDate_DF1058186.pdf
- Modele de formulare egograf.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
192.560 RON
din 200.000 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 7.440 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.