Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
EXECUTIA DE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITII - REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE SCOALA CLASELE 1-4 CORP A SI B IN COMUNA LOVRIN
- Număr anunț
- SCN1050079
- Autoritate contractantă
- COMUNA LOVRIN (CUI 4914116)
- Furnizor / câștigător
- JDA CONSULT SRL (CUI 28272390)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.883.171,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.850.000 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2019 11:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1024819
- Termen limită
- 28.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058202
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1058202.pdf
- proiect tehnic.rar.p7s
- scoalalovrin04 - caiet de sarcini.PDF.p7s
- scoalalovrin05 - contract.PDF.p7s
- scoalalovrin06 - formulare.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
JDA CONSULT SRL CUI RO 28272390
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HANTIG ELECTRICSERVICE SRL CUI RO 25355823
Terți susținători 1
MASECONS 2010 SL CUI B72159924
Valoare atribuită
1.850.000 RON
din 1.883.171,24 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 33.171,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.