Atribuită Anunț de participare

Achizitia lucrarilor de executie pentru “Realizarea cladirii remizei PSI cu cai de acces si rezerva de apa PSI la AIBB AV”.

Număr anunț
SCN1050064
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Cod CPV
45216121-8 · Lucrari de constructii de unitati de pompieri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.651.936,04 RON
Valoare atribuită
11.899.178,55 RON
Data publicării
07.08.2019 10:09
Anunț de atribuire
SCNA1036517
Termen limită
07.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058297

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ALEXCOR TRADING SRL CUI RO 18430493
Terți susținători 1
R.C.M. COSTRUZIONI CUI 01808910655
Subcontractanți 2
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MACON GRUP SRL CUI RO14815330
Subcontractanți 1
TIAB SA CUI RO 1555115
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3
PKF CONSTRUCT SRL CUI RO 16136158
PROINSTAL SRL CUI 17759707
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

11.899.178,55 RON

din 10.651.936,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.