Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,3% sub estimat
Lucrari pentru reabilitare DF LIPIA
- Număr anunț
- SCN1050056
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- DOGERIK TRANS SRL (CUI 28520577)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 316.996 RON
- Valoare atribuită
- 246.236,16 RON 22,3% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2019 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1023493
- Termen limită
- 26.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058253
Documente
Documentația de atribuire
- clauze contractuale -semnat.doc.p7s
- d.a-semnat.docx.p7s
- documentatie proiectant-CS traseu-semnat.pdf.p7s
- documentatie proiectant-Liste cantitati-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058253.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOGERIK TRANS SRL CUI RO 28520577
Valoare atribuită
246.236,16 RON
din 316.996 RON estimat
22,3%
Adjudecat la 77,7% din estimat · economie 70.759,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.