Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,2% sub estimat
Targa tip lopata
- Număr anunț
- SCN1050046
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 33192160-1 · Targi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.440 RON
- Valoare atribuită
- 46.056 RON 12,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2019 08:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1024119
- Termen limită
- 19.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058231
Documente
Documentația de atribuire
- 20190805_N_##-2 Instructiuni pentru ofertanti 02464 (2).docx.p7s
- 20190805_N_##-3 CAIET DE SARCINI Targa tip lopata (1).doc.p7s
- 20190805_N_##-4 Formulare actualizate (1).doc.p7s
- 20190805_N_ConditiiContractuale targa tip lopata.doc.p7s
- FisaDate_DF1058231.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDIMPACT SRL CUI RO 13720895
Valoare atribuită
46.056 RON
din 52.440 RON estimat
12,2%
Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 6.384 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.