Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat
Reparaţie suprastructură c.f. linia 813A Agigea Ecluză-Agigea Sud, km 0+000-2+000
- Număr anunț
- SCN1015819
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Cod CPV
- 45234100-7 · Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 477.351,97 RON
- Valoare atribuită
- 461.606,37 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.09.2018 08:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1007307
- Termen limită
- 27.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023169
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini pt achizitia lucrarii-Reparatie suprastructura c.f. linia 813A Agigea Ecluza-Agigea Sud, km0+000-2+000.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023169.pdf
- liste cantitati fara valori.PDF.p7s
- Model contract de lucrari-Reparatie suprastructura c.f. linia 813A Agigea Ecluza-Agigea Sud, km0+000-2+000.pdf.p7s
- SAP - Modele formulare -.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
CONSAL TRADE SRL CUI RO 6857947
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EURO CONSTRUCT SA CUI RO14882178
Valoare atribuită
461.606,37 RON
din 477.351,97 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 15.745,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.