Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,8% sub estimat

Achiziţia lemnelor de foc, pentru perioada de încălzire 15.10.2018 ÷ 15.04.2019 la imobilele din administrarea Inspectoratului de Poliţie Judeţean Iaşi” LOTUL NR.1 - achizitie lemne foc esenţă tare pentru încălzirea spaţiilor din administrarea I.P.J. Iaşi Cod de clasificare CPV : 03413000-8 Lemn de foc (Rev.2), LOTUL NR.2 – achizitie lemne foc esenţă tare pentru încălzirea spaţiilor din administrarea I.P.J. Iaşi., Cod de clasificare CPV : 03413000-8 Lemn de foc (Rev.2),

Număr anunț
SCN1015814
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IASI (CUI 4541831)
Furnizor / câștigător
MIOR SRL (CUI 1966145)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230.923,60 RON
Valoare atribuită
215.260 RON 6,8% sub estimat
Data publicării
12.09.2018 08:25
Anunț de atribuire
SCNA1005828
Termen limită
25.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023217

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 230.923,60 RON Adjudecat: 215.260 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOTUL NR.1 - achizitie lemne foc esenţă tare pentru încălzirea… 118.991,20 RON MIOR S.R.L. 215.260 RON
2 LOTUL NR. 2 - achizitie lemne foc esenţă tare pentru încălzire… 111.932,40 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MIOR SRL CUI RO 1966145

Valoare atribuită

215.260 RON

din 230.923,60 RON estimat 6,8%

Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 15.663,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.