Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat
Executie de lucrări in cadrul proiectului ”MODERNIZARE STRĂZI ÎN COMUNA NUȘFALĂU (SATELE NUȘFALĂU ȘI BILGHEZ), JUDEȚUL SĂLAJ”
- Număr anunț
- SCN1050239
- Autoritate contractantă
- Comuna Nusfalau (CUI 4291921)
- Furnizor / câștigător
- ŞTEŢ AGREGATE SRL (CUI 33682303)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.430.651,51 RON
- Valoare atribuită
- 5.017.874,72 RON 7,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2019 21:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1023663
- Termen limită
- 27.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058582
Documente
Documentația de atribuire
- 01.1_Contract_LUCRARI_Conditii Generale.docx.p7s
- 01.2_Contract_LUCRARI_Conditii Speciale.DOCX.p7s
- 01. Contract_Partea I.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058582.pdf
- Model formulare.doc.p7s
- PT - Antemasuratoare.pdf.p7s
- PT - Caiete de sarcini.pdf.p7s
- PT - Liste de cantitati P1.pdf.p7s
- PT - Liste de cantitati P2.pdf.p7s
- PT - Parti desenate P1.pdf.p7s
- PT - Parti desenate P2.pdf.p7s
- PT - Parti desenate P3.pdf.p7s
- PT - Parti scrise P1.pdf.p7s
- PT - Parti scrise P2.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ŞTEŢ AGREGATE SRL CUI RO 33682303
Asociați 1
DRUMURI SI PODURI SALAJ S.R.L. CUI RO 10923364
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
RIPOSTA TRANS S.R.L. CUI RO10149426
Asociați 1
IULIA BOSS SRL CUI RO 6783467
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DELCAR SRL CUI RO 17539345
Valoare atribuită
5.017.874,72 RON
din 5.430.651,51 RON estimat
7,6%
Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 412.776,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.