Atribuită
Anunț de participare
ACORD -CADRU DE FURNIZARE MEDICAMENTE ANTINEOPLAZICE, CISPLATINUM, BLEOMICINUM IRINOTECANUM COD UNIC DE IDENTIFICARE A ACHIZITIEI: 29015247/2019/1
- Număr anunț
- CN1014060
- Autoritate contractantă
- CENTRU DE ONCOLOGIE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 29015247)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263.803,20 RON
- Data publicării
- 08.08.2019 17:03
- Anunț de atribuire
- CAN1023368
- Termen limită
- 16.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058487
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 263.803,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CISPLATINUM 50 MG | 81.540 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA | — |
| 2 | BLEOMICINUM SULFAS 15000 UI | 75.247,20 RON | Anulat | — |
| 3 | IRINOTECANUM 40 MG | 107.016 RON | MEDIPLUS EXIM | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FILDAS TRADING SRL CUI RO 4851409
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.