Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,4% sub estimat
Echipament de securitate ETD
- Număr anunț
- SCN1050223
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS PLUS SRL (CUI 15732322)
- Cod CPV
- 35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 225.000 RON
- Valoare atribuită
- 167.800 RON 25,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2019 15:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1025342
- Termen limită
- 21.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058205
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Valoare atribuită
167.800 RON
din 225.000 RON estimat
25,4%
Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 57.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.