Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat

Accesorii pentru instrumente muzicale – 3 loturi

Număr anunț
SCN1050212
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
Furnizor / câștigător
APERTO IMPORT EXPORT SRL (CUI 14301186)
Cod CPV
37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200.000 RON
Valoare atribuită
185.791,09 RON 7,1% sub estimat
Data publicării
08.08.2019 12:49
Anunț de atribuire
SCNA1027004
Termen limită
27.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058480

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 200.000 RON Adjudecat: 185.791,09 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul 1: compus din Accesorii pentru instrumente muzicale – 210… 53.427,90 RON Eufonia Music Store SRL-D 39.951,60 RON ↓25,2%
2 Lotul 2: compus din Accesorii pentru instrumente muzicale – 2.0… 116.333,46 RON APERTO IMPORT EXPORT S.R.L. 115.859,69 RON ↓0,4%
3 Lotul 3: compus din Accesorii pentru instrumente muzicale – 18 … 30.238,64 RON APERTO IMPORT EXPORT S.R.L. 29.979,80 RON ↓0,9%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

185.791,09 RON

din 200.000 RON estimat 7,1%

Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 14.208,91 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.