Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 88,2% sub estimat
Polihidroxiclorura de aluminiu
- Număr anunț
- CN1013933
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24312123-2 · Policlorura de aluminiu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 354.000 RON 88,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2019 11:12
- Anunț de atribuire
- CAN1023989
- Termen limită
- 05.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 153-378480
- Documentație de atribuire
- DF1058009
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru, conditii generale, ctr subsecvent.pdf.p7s
- Caiet sarcini polihidroxiclorura de aluminiu.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058009.pdf
- ModelContract_DF1058009.pdf
- Modele formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PURE WATER SRL CUI RO 18346350
Valoare atribuită
354.000 RON
din 3.000.000 RON estimat
88,2%
Adjudecat la 11,8% din estimat · economie 2.646.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.