Atribuită Anunț de participare

Colectarea apelor pluviale care trec prin separatoarele de ulei din statia 400/220/110/20 kVBradu (proiectare)

Număr anunț
SCN1050197
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
BIA CONSPROIECT SRL (CUI 29523300)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.800 RON
Valoare atribuită
15.800 RON
Data publicării
08.08.2019 11:06
Anunț de atribuire
SCNA1024534
Termen limită
21.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058430

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIA CONSPROIECT SRL CUI RO 29523300

Valoare atribuită

15.800 RON

din 15.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.