Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Achizitionare “SERVER X 86” .
- Număr anunț
- SCN1050195
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 145 (CUI RO2710616)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221.849 RON
- Valoare atribuită
- 215.985 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2019 10:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1022659
- Termen limită
- 20.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058405
Documente
Documentația de atribuire
- Contract servere-semnat.docx.p7s
- CS_serverex86_ut145_final-semnat.pdf
- FisaDate_DF1058405.pdf
- Formulare (3)-semnat.docx.p7s
- Formular propunere tehnica servere (2)-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
X - TEQ ELECTRONICS SRL CUI 21323020
Valoare atribuită
215.985 RON
din 221.849 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 5.864 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.