Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,2% sub estimat
Truse de diagnosticare pentru laboratorul de analize medicale
- Număr anunț
- SCN1050187
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M.02125 Constanta (CUI 10924181)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238.050 RON
- Valoare atribuită
- 135.271 RON 43,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2019 09:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1026325
- Termen limită
- 28.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058428
Documente
Documentația de atribuire
- Cantitati ctr. subsec-semnat.xls.p7s
- Declaratie art. 21 alin. (3)-semnat.doc.p7s
- FisaDate (2)-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058428.pdf
- SEC III -Caiet de sarcini 2019-semnat.docx.p7s
- SEC IV - Model de contract 2019-semnat.docx.p7s
- SEC V -Modele formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 238.050 RON Adjudecat: 135.271 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Truse de diagnosticare Imunologie si Serologie | 164.250 RON | DDS Diagnostic,A&A PRO DIAGNOSTIC 4 contracte | 96.091 RON ↓41,5% |
| DDS Diagnostic,A&A PRO DIAGNOSTIC · contract A 2143 · 27.09.2019 | — | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract A3062 · 10.12.2019 | 64.664 RON | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract A 2597 · 15.12.2020 | 24.031,90 RON | |||
| A&A PRO DIAGNOSTIC · contract A2143 · 27.09.2019 | 7.395,10 RON | |||
| 2 | Truse de diagnosticare Toxicologie | 73.800 RON | Elta 90 Medical Research SRL · Elta 90 Medical Research SRL,DDS Diagnostic,A&A PRO DIAGNOSTIC 4 contracte | 39.180 RON ↓46,9% |
| Elta 90 Medical Research SRL · contract A 2595 · 15.12.2020 | 4.810 RON | |||
| Elta 90 Medical Research SRL,DDS Diagnostic,A&A PRO DIAGNOSTIC · contract A 2144 · 27.09.2019 | — | |||
| Elta 90 Medical Research SRL · contract A3063 · 10.12.2019 | 24.575 RON | |||
| Elta 90 Medical Research SRL · contract A2145 · 27.09.2019 | 9.795 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL CUI RO 23068692
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DDS DIAGNOSTIC SRL CUI 14688172
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL CUI RO 27344880
Valoare atribuită
135.271 RON
din 238.050 RON estimat
43,2%
Adjudecat la 56,8% din estimat · economie 102.779 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.