Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
LUCRARI DE EXECUTIE la obiectivul de investiții „REABILITARE, MODERNIZARE, EXTINDERE ȘI DOTARE ŞCOALĂ GIMNAZIALĂ HARPAȘEȘTI, SAT HARPAȘEȘTI, COMUNA POPEȘTI, JUDETUL IASI"
- Număr anunț
- SCN1050172
- Autoritate contractantă
- COMUNA POPESTI (Primaria Comunei Popesti) (CUI 4540399)
- Furnizor / câștigător
- EURAS SRL (CUI 6661206)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300.793,94 RON
- Valoare atribuită
- 2.297.485,19 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.08.2019 09:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1024597
- Termen limită
- 26.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058501
Documente
Documentația de atribuire
- 02. caiest sarcini - Piese scrise PT Harpasesti Popesti.pdf.p7s
- 02. Caiet de sarcini Popesti - partea generala.pdf.p7s
- 02. caiet sarcini - planse.rar.p7s
- 04. draft contract lucrari.docx.p7s
- 05. formulare lucrari.docx.p7s
- FisaDate_DF1058501.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURAS SRL CUI RO 6661206
Valoare atribuită
2.297.485,19 RON
din 2.300.793,94 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 3.308,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.