Atribuită
Atribuire
Servicii de inchiriere autoplatforma cf. ref. 18688/ 22-05-2026, oferta nr. 18736/25-05-2026, astfel: Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent si carburant, pentru transport Minibuldoexcavator JCB de la „Coltar” zona „Racul” – str. Caracal la Cimitirul Craiova Nord; , in municipiul Craiova - 1 cursa x 300 lei/ cursa = 300 lei
- Număr anunț
- DAN2765030
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- ROM MOB COB SRL (CUI 28393597)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data anunțului
- 26.05.2026 14:13
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.