Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,4% sub estimat

REFACEREA RETELELOR SI A GOSPODARIEI DE APA IN CATUNUL CATUN, SAT CORBU, COM. CATINA JUD. BUZAU

Număr anunț
SCN1050393
Autoritate contractantă
Comuna Catina (Primaria comunei Catina) (CUI 4055785)
Furnizor / câștigător
VIA ATLANTIS SRL (CUI 24289101)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478.131 RON
Valoare atribuită
452.206,11 RON 5,4% sub estimat
Data publicării
09.08.2019 16:35
Anunț de atribuire
SCNA1041522
Termen limită
26.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058874

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIA ATLANTIS SRL CUI 24289101

Valoare atribuită

452.206,11 RON

din 478.131 RON estimat 5,4%

Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 25.924,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.