Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Lucrări de reparații curente la Pavilionul D-centrala termică, aflat in administrarea Unității Militare 01924 Bucuresti

Număr anunț
SCN1050376
Autoritate contractantă
UM 01924 (CUI 15984869)
Furnizor / câștigător
GOLD NEW PROJECT AG SRL (CUI 34300673)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165.847,16 RON
Valoare atribuită
165.650,07 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
09.08.2019 15:14
Anunț de atribuire
SCNA1026978
Termen limită
26.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058804

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

165.650,07 RON

din 165.847,16 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 197,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.