Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,3% sub estimat
Servicii de proiectare pentru proiectul: “REDUCEREA EMISIILOR DE CARBON ÎN ORAȘUL VALEA LUI MIHAI, JUDEȚUL BIHOR”
- Număr anunț
- SCN1050374
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
- Furnizor / câștigător
- NV CONSTRUCT SRL (CUI 18639415)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 401.720,43 RON
- Valoare atribuită
- 211.750 RON 47,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2019 15:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1025923
- Termen limită
- 27.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058811
Documente
Documentația de atribuire
- 4. formulare.doc.p7s
- 5. contract proiectare.doc.p7s
- 6. caiet sarcini.pdf.p7s
- Certificat de urbanism 3.2-semnat.pdf.p7s
- Descrierea sumara a investitiei-semnat.pdf.p7s
- expertiza tehnica-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1058811.pdf
- parte desenata drum 1-semnat.pdf.p7s
- parte desenata drum 2-semnat.pdf.p7s
- Parte desenata electrice si canalizare VOL 1-semnat.pdf.p7s
- Parte desenata electrice si canalizare VOL 2-semnat.pdf.p7s
- Plan Mobilitate Urbana-semnat.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate - p1-semnat.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate - p2-semnat.pdf.p7s
- Studiu_de_trafic_Valea_lui_Mihai_FINA-semnat.pdf.p7s
- studiu geo final-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Valoare atribuită
211.750 RON
din 401.720,43 RON estimat
47,3%
Adjudecat la 52,7% din estimat · economie 189.970,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.