Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,3% sub estimat
Reabilitare DJ 123, km 21+500 - 41+000, până la limita județului Bacău
- Număr anunț
- CN1016447
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- POD-PROIECT SRL (CUI 14447212)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.084,04 RON
- Valoare atribuită
- 180.000 RON 14,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2019 15:35
- Anunț de atribuire
- CAN1030939
- Termen limită
- 02.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067821
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1067821.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti DJ 123.docx.p7s
- Model contract.pdf.p7s
- Modele Formulare DJ 123.doc.p7s
- Tema de proiectare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HENTZA BUSINESS SRL CUI 38395463
Valoare atribuită
180.000 RON
din 210.084,04 RON estimat
14,3%
Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 30.084,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.