Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat
PROIECTARE SI EXECUTIE „REABILITAREA CLADIRII SCOLII NR. 135 CU EXTINDERE CLADIRE SALI DE CLASA, BUCURESTI”
- Număr anunț
- SCN1050362
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- IMOBILIARE SOLUTION GROUP S.R.L. (CUI 18240375)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.512.276,57 RON
- Valoare atribuită
- 5.240.005,49 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2019 14:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1026401
- Termen limită
- 28.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058570
Documente
Documentația de atribuire
- anexa 1 factori de evaluare.pdf.p7s
- ANEXA LA PROCEDURA SIMPLIFICATA.pdf.p7s
- CAIET SARCINI SCOALA 135.pdf.p7s
- CONTRACT DE LUCRARI 135.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058570.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- INSTRUCTIUNEA NR 1.pdf.p7s
- liste cantitati 135.pdf.p7s
- raport expertiza tehnica 135.pdf.p7s
- Sectiunea Formulare 135.doc.p7s
- Studiu geotehnic 135.pdf.p7s
- Studiu topografic 135.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
IMOBILIARE SOLUTION GROUP S.R.L. CUI RO 18240375
Asociați 1
IMPROVE ARCHITECTURE SRL CUI RO24032654
Valoare atribuită
5.240.005,49 RON
din 5.512.276,57 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 272.271,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.