Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat

PROIECTARE SI EXECUTIE „EXTINDERE GRADINITA NR 205”

Număr anunț
SCN1050360
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
IMOBILIARE SOLUTION GROUP S.R.L. (CUI 18240375)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.350.904,67 RON
Valoare atribuită
4.136.755,14 RON 4,9% sub estimat
Data publicării
09.08.2019 14:34
Anunț de atribuire
SCNA1026459
Termen limită
28.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058610

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

4.136.755,14 RON

din 4.350.904,67 RON estimat 4,9%

Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 214.149,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.