Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat
PROIECTARE SI EXECUTIE „CONSTRUCŢIE GRĂDINIŢĂ CU 8 GRUPE ŞI PROGRAM PRELUNGIT, Şos. Bucureşti-Măgurele, nr. 45, sector 5, Bucureşti”
- Număr anunț
- SCN1050359
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- IMOBILIARE SOLUTION GROUP S.R.L. (CUI 18240375)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000.137,10 RON
- Valoare atribuită
- 5.727.679,42 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2019 14:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1026458
- Termen limită
- 28.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058564
Documente
Documentația de atribuire
- anexa 1 factori de evaluare.pdf.p7s
- ANEXA CAIET SARCINI 125.pdf.p7s
- Anexa la documentatie Gradinita nr 125.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Gradinita nr 125.pdf.p7s
- Draft contract Gradinita nr 125.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058564.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- INSTRUCTIUNEA NR 1.pdf.p7s
- Piese desenate.rar.p7s
- Plan pozitie foraj.pdf.p7s
- Referat + Studiu geo gradi 125.pdf.p7s
- Sectiunea Formulare 125.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
IMOBILIARE SOLUTION GROUP S.R.L. CUI RO 18240375
Asociați 1
IMPROVE ARCHITECTURE SRL CUI RO24032654
Valoare atribuită
5.727.679,42 RON
din 6.000.137,10 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 272.457,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.