Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
PROIECTARE SI EXECUTIE „ REPARATII SI EXTINDERE CLADIRE GRADINITA NR. 55 ”FLOAREA SOARELUI” STRADA MARGEANULUI, NR. 81, SECTOR 5, BUCURESTI”
- Număr anunț
- SCN1050358
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- IMOBILIARE SOLUTION GROUP S.R.L. (CUI 18240375)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.676.856,05 RON
- Valoare atribuită
- 2.614.145,71 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2019 14:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1026403
- Termen limită
- 28.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058676
Documente
Documentația de atribuire
- anexa 1 factori de evaluare.pdf.p7s
- ANEXA CAIET SARCINI GRADINITA 55.pdf.p7s
- ANEXA LA PROCEDURA SIMPLIFICATA.pdf.p7s
- Audit energetic.pdf.p7s
- CAIET SARCINI GRADI 55.pdf.p7s
- CONTRACT.pdf.p7s
- Expertiza Tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1058676.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
- INSTRUCTIUNEA NR 1.pdf.p7s
- Piese desenate.rar.p7s
- Sectiunea Formulare 55.doc.p7s
- Studiu Geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
IMOBILIARE SOLUTION GROUP S.R.L. CUI RO 18240375
Asociați 1
IMPROVE ARCHITECTURE SRL CUI RO24032654
Valoare atribuită
2.614.145,71 RON
din 2.676.856,05 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 62.710,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.