Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
„Alimentare cu apa in zona turistica Pasul Vilcan”
- Număr anunț
- SCN1050194
- Autoritate contractantă
- Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
- Furnizor / câștigător
- GEVIS PROTEAM S.R.L. (CUI 14421794)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.163.720 RON
- Valoare atribuită
- 1.104.000 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2019 13:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1028507
- Termen limită
- 10.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058168
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini - rev 2.zip.p7s
- Capitol 1-Conditii contractuale obligatorii.zip.p7s
- FisaDate_DF1058168.pdf
- Formulare_rev1.pdf.p7s
- Instructiuni catre Ofertanti_rev1 Reincarcat1.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEVIS PROTEAM S.R.L. CUI RO 14421794
Terți susținători 1
TRANS CONSTRUCT IMPORT EXPORT S.R.L. CUI RO 16162785
Valoare atribuită
1.104.000 RON
din 1.163.720 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 59.720 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.