Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta si verificare echipamente laborator

Număr anunț
DA36014728
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
51430000-5 · Servicii de instalare de echipament de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.800 RON
Data publicării
26.06.2024 15:44
Data finalizării
02.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.800 RON