Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,8% sub estimat
Servicii de comunicatii date fixe si mobile
- Număr anunț
- CN1016489
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64227000-3 · Servicii de telecomunicatii integrate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.541.137,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.636.728 RON 82,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.11.2019 11:37
- Anunț de atribuire
- CAN1033210
- Termen limită
- 06.12.2019 10:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 211-518697
- Documentație de atribuire
- DF1067816
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini CEZ Romania.rar.p7s
- Caiet de sarcini DEO si anexe GDPR.rar.p7s
- Contracte.rar.p7s
- FisaDate_DF1067816.pdf
- FormularDUAE.docx.p7s
- Formulare.docx.p7s
- SEAP DUAE comunicatii.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Valoare atribuită
1.636.728 RON
din 9.541.137,80 RON estimat
82,8%
Adjudecat la 17,2% din estimat · economie 7.904.409,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.