Atribuită Cumpărare directă

Dozator dispenser sapun lichid / gel de maini dezinfectant cu senzor inox

Număr anunț
DA36016532
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
39831700-3 · Distribuitoare automate de sapun (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.096,24 RON
Data publicării
26.06.2024 15:44
Data finalizării
01.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096,24 RON