Atribuită Cumpărare directă

Sistem expunere tablouri tip Simeza R20

Număr anunț
DA36024409
Autoritate contractantă
Comuna Ciucsangeorgiu jud. Harghita (CUI 4246114)
Furnizor / câștigător
YOSHIMURA SRL (CUI 17620910)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.434 RON
Data publicării
27.06.2024 15:44
Data finalizării
01.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.434 RON