Atribuită Cumpărare directă

SERVICII TRADUCERE

Număr anunț
DA36024556
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
MARCRIS BEST SOLUTIONS SRL (CUI 25464650)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
27.06.2024 15:44
Data finalizării
02.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON