Atribuită Cumpărare directă

Truse standard alcoolemie (de prelevare a mostrelor pt. det. alcoolemiei) - AVIZATA CSML(min 1 AN)

Număr anunț
DA36025319
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
MORPHEUS GRUP SRL (CUI 15247689)
Cod CPV
33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.098 RON
Data publicării
27.06.2024 15:44
Data finalizării
03.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.098 RON