Atribuită Cumpărare directă

Elaborare studiu „Do No Significant Harm” pentru proiectul Reabilitare Liceul Grigorigor Moisil

Număr anunț
DA36027379
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
MAGRADY EXPRESS S.R.L. (CUI 40247930)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
27.06.2024 15:44
Data finalizării
04.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON