Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,7% sub estimat
Acord cadru de furnizare de produse TEAVA PEHD, PVC
- Număr anunț
- SCN1050286
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL EDIL SRL (CUI 6776079)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.614.586 RON
- Valoare atribuită
- 893.612,75 RON 44,7% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2019 09:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1024522
- Termen limită
- 26.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1058390
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1058390.pdf
- Sectiunea II - Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Sectiunea III - Modele Formulare.pdf.p7s
- Sectiunea IV Clauze contractuale.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOTAL EDIL SRL CUI RO6776079
Terți susținători 1
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CAMPREDO CONSTRUCT SRL CUI RO32852736
Terți susținători 1
WINTER COM SRL CUI RO 7702347
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TEHNO WORLD SRL CUI RO 15231305
Valoare atribuită
893.612,75 RON
din 1.614.586 RON estimat
44,7%
Adjudecat la 55,3% din estimat · economie 720.973,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.