Atribuită Cumpărare directă

Dulap Scule Echipat, 211BUC YT-55290 - (VP)

Număr anunț
DA36033058
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.445,37 RON
Data publicării
28.06.2024 15:44
Data finalizării
01.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.445,37 RON