Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,0% sub estimat
Servicii de elaborare proiect tehnic, detalii de execuţie şi asistenţă tehnică din partea proiectantului pentru proiectul: „Reabilitarea, modernizarea și extinderea Unității de Primiri Urgențe din cadrul Spitalului Județean de Urgență Târgoviște”
- Număr anunț
- SCN1050208
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS CONSULTING & PROIECT SRL (CUI 33766951)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149.000 RON
- Valoare atribuită
- 107.265,28 RON 28,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2019 09:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1032969
- Termen limită
- 28.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057774
Documente
Documentația de atribuire
- 1-semnat.pdf.p7s
- 1. SF mixt piese scrise 1-semnat.pdf.p7s
- 2. Fise tehnice 2-semnat.pdf.p7s
- 355-semnat.pdf.p7s
- 3. SF mixt piese desenate 1-semnat.pdf.p7s
- 4. SF mixt piese desenate 2-semnat.pdf.p7s
- 5. SF mixt piese desenate 3-semnat.pdf.p7s
- 6. SF mixt piese desenate 4-semnat.pdf.p7s
- 7. SF mixt piese desenate 5-semnat.pdf.p7s
- 8. SF mixt piese desenate 6-semnat.pdf.p7s
- 9. SF mixt piese desenate 7-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1057774.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATLAS CONSULTING & PROIECT SRL CUI 33766951
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SPIRI COM SRL CUI RO 2632267
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L. CUI RO 31101986
Valoare atribuită
107.265,28 RON
din 149.000 RON estimat
28,0%
Adjudecat la 72,0% din estimat · economie 41.734,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.