Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,5% sub estimat

Servicii elaborare proiect tehnic, detalii de execuţie şi asistenţă tehnică din partea proiectantului pentru proiectul: „Extinderea și dotarea Ambulatoriului de specialitate din cadrul Spitalului Județean de Urgență Târgoviste”

Număr anunț
SCN1050209
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
ATLAS CONSULTING & PROIECT SRL (CUI 33766951)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279.804,25 RON
Valoare atribuită
183.275,42 RON 34,5% sub estimat
Data publicării
09.08.2019 09:27
Anunț de atribuire
SCNA1034224
Termen limită
09.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057773

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
GINELL COM 11 CUI RO4990610
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
CONFORT DESIGN SRL CUI RO 17751100
Subcontractanți 1
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

183.275,42 RON

din 279.804,25 RON estimat 34,5%

Adjudecat la 65,5% din estimat · economie 96.528,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.