Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

“FURNIZARE ECHIPAMENTE MEDICALE PENTRU SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA GIURGIU, LOT 1, LOT 2”

Număr anunț
SCN1050269
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.601.677 RON
Valoare atribuită
1.594.221 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
09.08.2019 08:53
Anunț de atribuire
SCNA1025603
Termen limită
17.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1058723

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.601.677 RON Adjudecat: 1.594.221 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare trusa laparoscopie 1 buc si electrocauter 1 buc 668.906 RON KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 661.450 RON ↓1,1%
2 Furnizare eco cord doppler color 1 buc,ecograf portabil 2 buc… 932.771 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 932.771 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
BIOSINTEX SRL CUI RO 14779017
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.594.221 RON

din 1.601.677 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 7.456 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.