Atribuită Cumpărare directă

Servicii de instalare aer conditionat

Număr anunț
DA36033445
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CIOCARLIA (CUI 29185462)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI 13146610)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
28.06.2024 15:44
Data finalizării
02.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON