Atribuită Cumpărare directă

Motocoasa STIHL FS 235

Număr anunț
DA36034544
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI 14971054)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.016,81 RON
Data publicării
28.06.2024 15:44
Data finalizării
02.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,81 RON