Anulată Anunț de participare

Furnizare echipamente de interventie in situatii de urgenta pentru dotarea Unitatii de Interventie in Situatii de Urgenta din zona transfrontaliera – Craiova (Ambulante si autospeciala 4500 l)

Număr anunț
CN1013951
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Cod CPV
34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.924.116,13 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
09.08.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1021368
Termen limită
10.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 153-376565
Documentație de atribuire
DF1058039

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.924.116,13 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Ambulanta tip B, Ambulanta tip C 783.531,83 RON Anulat
2 : Autospeciala de stingere a incendiilor cu capacitate sporita,… 1.140.584,30 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.