Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 95,2% sub estimat
Puncte de conexiune
- Număr anunț
- CN1013955
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOBIT S.A. (CUI 211717)
- Cod CPV
- 31213000-2 · Echipament de distributie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.139.925 RON
- Valoare atribuită
- 389.280 RON 95,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1028862
- Termen limită
- 13.09.2019 12:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 153-378469
- Documentație de atribuire
- DF1058146
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini, specificatii tehnice, anexe Puncte de conexiune.rar.p7s
- FisaDate_DF1058146.pdf
- formulare Puncte de conexiune.rar.p7s
- Instructiuni_Puncte de conexiune.docx.p7s
- model acord cadru si contract subsecvent Puncte de conexiune.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. CUI RO 14157812
Valoare atribuită
389.280 RON
din 8.139.925 RON estimat
95,2%
Adjudecat la 4,8% din estimat · economie 7.750.645 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.