Atribuită Cumpărare directă

DRONA DJI MINI 4 PRO 4K FLY MORE COMBO, CONTROLLER DJI RC PRO

Număr anunț
DA36036889
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.233,43 RON
Data publicării
28.06.2024 15:44
Data finalizării
02.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.233,43 RON