Atribuită Cumpărare directă

Servicii IT&C pentru administrare si securitate retea, intretinere echipamente informatice

Număr anunț
DA36037790
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
FAST TECH SPACE S.R.L. (CUI 47925518)
Cod CPV
71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
125.000 RON
Data publicării
28.06.2024 15:44
Data finalizării
01.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.000 RON