Atribuită Cumpărare directă

Aspirator Xiaomi Robot de aspirare geamuri HUTT W9, 90W, modul curatare umeda, modul de umplere al r

Număr anunț
DA36038465
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.449,57 RON
Data publicării
28.06.2024 15:44
Data finalizării
02.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.449,57 RON