Atribuită Cumpărare directă

Servicii de sonorizare (amplificare mandolina, chitara si acordeon)

Număr anunț
DA36038863
Autoritate contractantă
Filarmonica de Stat "Transilvania" Cluj (CUI 4547052)
Furnizor / câștigător
BIGTIME AUDIO PRODUCTION SRL (CUI 38019043)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
28.06.2024 15:44
Data finalizării
01.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON