Atribuită Cumpărare directă

CEFTRIAXONUM 1G / SEFTRION pulb sol inj/perf x 1G (CEFTRIAXONUM) EIPICO

Număr anunț
DA36039870
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI 3024756)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.790 RON
Data publicării
28.06.2024 15:44
Data finalizării
04.07.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.790 RON